Zostańmy Mikołajami w tym dziwnym roku!

Rok 2020 był jak dotąd nieprzewidywalny. Od jego początku przeczuwałam, że coś będzie nie tak… Niby normalnie, a jednak czarne myśli mnie nie opuszczały. W końcu w marcu zamknięto nas w 4 ścianach. Na całe szczęście mamy piękne tereny spacerowe na odludziu. Okazało się, że lockdown nie musi być taki zły.

W marcu zdecydowaliśmy się na poszukiwaniu tras, które mógł pokonać mały Lager. Odkryliśmy wówczas wiele nowych miejsc na Pogórzu Izerskim. Było bosko – cicho i spokojnie. Wtedy też podjęliśmy decyzję o tym, że rok 2020 będzie upływał nam pod znakiem odwiedzania nowych rejonów . Jak postanowiliśmy, tak zrobiliśmy!

gory ze szczeniakiem

PRZEWODNIK Z HILL`S

W grudniu razem z marką Hill`s będziemy wciąż odkrywać nowe szlaki. Tylko tym razem nasze chodzenie będzie miało materialny wymiar. Będziemy wyszukiwać nowe trasy, opisywać je i przy okazji inspriować Was. ALE! Oprócz tego za każdy km, który przejdziemy, dystrybutor marki Hill`s przekaże 1 kg karmy dla wybranej przez nas Fundacji. My wskazaliśmy Fundację dla Szczeniąt Judyta.

Wybierzemy dla Was szlaki, które będę bardzo zróżnicowane. Pójdziemy w Rudawy Janowickie, w Góry Izerskie, w Karkonosze oraz w Góry Kaczawskie! Czasem będziemy chodzić w duecie, czasem w pojedynkę a czasami z przyjaciółmi!

Z HILL`S NA SZLAKU

Karmę i smakołyki Hill`s będzie nam towarzyszyć na szlaku 😉

Stadko cardiganów dostanie paliwo na szlaku w postaci pysznych puszek. Pamiętacie, że często podaję psom mokrą karmę podczas długich i męczących wyjść w góry. Widzę, że psom to pomaga i zdecydowanie mniej zmęczone są po takiej wędrówce.

Smakołyki mam poutykane po kieszeniach zawsze podczas spacerów! Przywołania czy smakołyk za ładne zapozowanie do zdjęcia – każdy powód wg naszych psów jest dobry!

Wielokrotnie smakołyki pozwalały wygrać nam z uciekającym stadem saren. Psy jednak myślą głównie żołądkiem i dobry smakołyk jest największym motywatorem!

Udostępnijcie informację o tej akcji i jeżeli macie taką możliwość, to wspomóżcie w grudniu jakąś fundację albo schronisko. Każdy psiak będzie Wam wdzięczny za pomoc!

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: