Cześć!

Cześć!

Mam na imię Joanna i razem z Pawłem mieszkamy w górach. To tutaj odnaleźliśmy spokój, ciszę i własne miejsce na ziemi.

W 2017 roku spakowaliśmy dobytek naszego życia i wyruszyliśmy z Warszawy na południe Polski, w Karkonosze. Tu zamieszkaliśmy w domu z 1893 roku i codziennie pijemy kawę z widokiem na góry.

W czerwcu 2022 roku dołączyły nasza rodzina powiększyła się. Poznaliśmy nasze dzieci – Maję i Kubę. Staliśmy rodziną adopcyjną. Nie z krwi, a z duszy i serca powstała nasza rodzina 2+2+4.

adopcja dziecka

Psy są ze mną od zawsze, natomiast pierwszy corgi zamieszkał ze mną w 2001 roku. Od tamtego czasu jestem wierna rasie! To chyba świadczy o stałości uczuć, nie? W tej chwili mieszkają z nami 4 welsh corgi cardigany – Biba, Twiggy, Merida oraz Lager.

welsh corgi cardigan

Nasz blog powstał abyśmy mogli dzielić się z Wami naszymi górskimi wędrówkami oraz bliższymi i dalszymi podróżami. Na blogu zajdziecie opisy tras, wskazówki dotyczące wędrowania po górach oraz kulisy naszego górskiego życia.

Mam nadzieję, że zagościsz na naszym blogu dłużej. Jeżeli masz ochotę na wspólną wędrówkę, to daj znać a zabierzemy Cię w miejsca, które trzeba zobaczyć oraz takie, które będą miały charakter kameralny bez tłumu turystów w tle.

Na co dzień staramy się dzielić naszym sposobem życia prowadząc firmę www.wprostodnatury.plDzięki temu możemy pić kawę z widokiem na góry, rozkoszować się otaczającą nas przyrodą oraz co najważniejsze włóczyć się po górach.

Witaj w naszym górskim świecie!