W NASZYM DOMU ŻYJĄ PSY I WCIĄŻ ŁADNIE PACHNIE

W naszym domu żyją psy i wciąż ładnie pachnie. Nie jest ważne czy akurat mamy szczeniaczki czy nasze psy wracają mokre ze spaceru. Dla nas ważne jest abyśmy we własnym domu czuli same przyjemne zapachy.

ODOR gone, to nowość na polskim rynku. To naturalny neutralizator nieprzyjemnych zapachów, który sprawdzi się w domu każdego psiarza. My otrzymaliśmy go do testów w ramach Plebiscytu TOP for DOG, kiedy to nasze szczeniaczki przeprowadziły się z kojca niemowlęcego, do kojca szczeniaczkowego. Oznaczało to testy LEVEL HARD!

BO PIES ŚMIERDZI PSEM

Podobno niepsiarze twierdzą, że psy śmierdzą i w od progu czuć czy w domu mieszka pies. Serio?!

Oczywiście mokry pies śmierdzi okrutnie i tych momentów w naszym psim życiu szczerze nienawidzę! Przyznaję się również bez bicia, że mokre psy albo zostają w ogrodzie, albo idą schnąć na tarasie. Zimą się tak nie da, więc wycieramy do sucha i pakujemy pod kołdrę żeby towarzystwo się zagrzało. Wtedy faktycznie nie pachną wybitnie, ale cóż zapach mokrego psa jest wyjątkowo paskudny…

ODOR gone

Kolejnym smrodkiem, o którym nikt z nas pamiętać nie chce jest SMRÓD wytarzanego w padlinie (o niczym gorszym nawet nie wspominam). To jest coś tak okrutnego, że nie znalazłam do tej pory nic, co mogłoby pomóc nam znieść powrót samochodem do domu.

No i ostatnim i najgorszym jest smród zaparzonej psiej skóry. Czy Wasz pies kiedyś nie wysechł do końca, przy samej skórze zaparzył się i śmierdział grzybem? Nie?! To co Wy wiecie o psich kąpielach 😉 Najgęściejsze futro ma Biba i Yuma. Zaparzoną skórę miały obie, obie cuchnęły okrutnie. Dodam, że na tego typu przypadłość najlepiej działa szampon Nizoral.

SZCZENIACZKI TAK CUDOWNIE PACHNĄ

Istnieje taki mit, że szczeniaczki pachną cudownie. No i jest w tym 100% prawdy… ale do czasu.

Pisałam Wam o szczeniaczkowych historiach tutaj (klik!). Nie zawsze jest tak kolorowo, bo ilość siku i kup produkowana przez stadko małych papitków potrafi powalić! To co za tym idzie, to zapach unoszący się w okolicy kojca. Oczywiście nie jest tak, że nad kojcem cały czas czuć brzydki zapach! Sprzątanie i mycie kojca to syzyfowa praca… można w kółko i w kółko to robić, a i tak fiołkami w domu nie pachnie…

ODOR gone

ODOR GONE NA PSIE POWONIENIE

ODOR gone testowaliśmy bardzo intensywnie. Kurier przywiózł go akurat, kiedy szczeniaczki wyprowadziły się do dużego kojca i zaczęły produkować sikupy na skalę masową! Muszę przyznać, że sprzątanie kup, to jest coś co jest najgorsze w odchowywaniu maluszków. ODOR gone postawiłam koło kojca i idąc sprzątać po nocy albo po dłuższej nieobecności spryskiwałam powietrze i sprzątanie było od razu łatwiejsze!

Kolejnym miejsce, gdzie testowaliśmy neutralizator był samochód, a przede wszystkim jego bagażnik. Spryskałam tył kanapy i drybeda, na którym leżą dziewczyny podczas jazdy. Przyznaję, że ODOR gone lepiej działa w aucie niże wszystkie samochodowe perfumy, których używaliśmy do tej pory.

Ostatnim miejscem testów była nasza ludzka kanapa w salonie. Spryskałam ją z lekką obawą czy nie zostawi tłustych śladów na obiciu. Na szczęście obyło się bez dramy! Kanapa pozostała ładnie pachnąca przez długi czas.

ODOR gone

A tak producent definiuje zastosowanie neutralizatora:

  • nie musisz urządzać akcji wielkiego wietrzenia przed odwiedzinami Twoich znajomych – zapach w pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta łatwo zneutralizujesz razem z OdorGone.
  • bieganie po deszczu z psem, w końcu może nie mieć intensywnie pachnących konsekwencji.
  • przypadkowe zanieczyszczenia, mocz, wymiociny już nie będą zostawiały po sobie trwałych zapachów.
  • zapach utrzymujący się w kuwecie, klatce, na legowisku nie musi być już dominującym zapachem Twojego mieszkania.
  • pokarm dla Twoich zwierzaków pachnie czasem intensywniej niż Twój obiad? Zmień to!
  • rybki w akwarium też potrafią dać o sobie znać. OdorGone sprawdza się podczas czyszczenia systemów filtrowania wody.
  • oznaczenie przez koty, psy budynków na zewnątrz może czasem powodować zwierzęce konflikty. Pozbądź się więc nieestetycznych znaków i … konfliktów.

Podpisujemy się pod jego genialnością wszystkimi 4 rękoma i 16 łapami!

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: