IDEALNE POSŁANIE DLA PSA

Jestem gadżeciarą, maniaczką psich rzeczy, lubię różne nieoczywiste przedmioty, a jednocześnie kocham klasykę naszego górskiego domu. Kiedy zobaczyłam posłanie CocCoo Design Wonderfold, to wiedziałam, że muszę je przetestować. Nowe psie łóżeczko na nowy dom.

Nasze psy mają w domu 3 miejsca, w których śpią. Po pierwsze w korytarzu znajdują się kennele, gdzie brudne i mokre psy wykruszają z siebie błoto, na antresoli stoją psie posłania – bezpośrednio przy wyjściu na taras, no i są jeszcze łózka w naszej sypialni i w pokoju gościnnym. Wszędzie tam nasze psy śpią bardzo chętnie.

Posłania na antresoli są dziennym miejscem drzemek naszych psów. Niestety, nie wyglądają one tak, jak sobie wyobrażałam. Przywieźliśmy stare posłania, które najlepiej nadają się na taras lub do ogrodu. Wysłużone zrobione z ekoskóry, nosiły ślady użytkowania, a także wspomnienie zębów szczeniaków. Wiecie nie wyrzuciłam ich, bo liczyłam, że będą służyć na tarasie i przeżyją deszcze i burze na zewnątrz. Oczywiście zanim dorobimy się na nowiutkie łóżeczka psów, to stare posłania zostały w domu, a dziewczyny śpią w nich do dziś.

Kiedy do plebiscytu TOP FOR DOG zostało zgłoszone posłanie CooCoo Design Wonderfold, to oczy mi się zaświeciły. Zapragnęłam przetestować nowe posłanie, na nowy dom. Mało tego, kiedy obejrzałam zdjęcia CooCoo Design, to tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to idealne posłanie dla nas i naszych psów. Takie posłanie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży.

Czy widzieliście posłanie dla psów, które podczas podróży zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku i da się upchnąć w najciaśniejszym kącie? No to już mamy takie. Wyjeżdżając na wakacje zawsze mamy auto zapakowane po dach, i nie jest to Cinquecento w holenderskim gazie 😉 Zawsze brakuje mi miejsca, a tak małe i składane posłanie jest idealnym rozwiązaniem. Wg nas to strzał w 10-kę i must have każdego podróżującego z psem!

Samo posłanie idealnie komponuje się w naszym domu. Stało na antresoli, gdzie ciężarna Yuma wypoczywała, stało obok kojca szczeniaczkowego i przez kilka pierwszych dni było stołówką, albo raczej barem mlecznym. Tu spotykały się nasze papisie na wspólne zjadanie posiłków, a w tym czasie mogliśmy swobodnie sprzątać kojec. Tu posłanie również zdało egzamin idealnie.

Posłanie CooCoo Design służyło również za pierwszy leżak tarasowy dla papisiów. Mogły tu się zmieścić wszystkie i spokojnie zażywać kąpieli słonecznych i wdychać górskie świeże powietrze. Pokrowiec na materacyk zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Kiedy maluchy nasikały, to nie przeciekło nic, a ja mogłam mokrymi chusteczkami wytrzeć powierzchnie. Dzięki temu posłanie łatwo utrzymać w czystości, a materacyk pozostaje suchy.

Sam pokrowiec idealnie można wyczyścić. Brudny po porodzie od krwi idealnie można było uprać. Szybko wysechł na tarasie i znów możemy cieszyć się czyściutkim posłaniem. Nasze psy uwielbiają w nim spać 🙂

CooCoo Design Wonderfold, to idealne posłanie dla każdego psiaka, a także idealne dla podróżującej psio-ludzkiej ekipy. Kompaktowe po złożeniu, łatwe do utrzymania w czystości, a przede wszystkim wygodne i pachnące domem. Będzie idealnym psim łóżkiem, które możemy zabrać ze sobą na każdy wyjazd.

Jest to dla nas absolutny HIT!!!

Share: