DuckLove szampon dla wymagających psów

Szampony dla psów są u nas w domu produktem pierwszej potrzeby. Dziewczyny uwielbiają robić nam niespodzianki i tarzać się w zgniłej trawie, padlinie czy g..e. To ostatnie, to najcięższy kaliber. Znacie to, prawda?

DuckLove przysłało nam paczkę tak ładnie zapakowaną, że poczułam się niczym blogerka urodowa! Nawet przez chwilę miałam nadzieję, że jedna z firm kosmetycznych jakimś cudem dostrzegła naszego bloga i jeszcze dostrzegła piękno mojej facjaty (albo wręcz przeciwnie – wysłała kosmetyki co pomóc by mi mogły). Stety niestety, to psy okazały się celebrytami!

DuckLove

DUCKLOVE

Niby szalone, ale “z głową na karku” małżeństwo z jeszcze bardziej zakręconym pudlem i poważną akitą. Tak. To MY! 🙂 Wszystko, co robimy, wynika z miłości do naszych psów, troski o ich zdrowie i piękny wygląd oraz porządek w domu 🙂

Staramy się, żeby sprzedawane przez nas produkty były naprawdę wysokiej jakości. Najważniejsze dla nas to merdający ogonem pies i uśmiechnięty jego właściciel 🙂

W naszej ofercie znajdziecie: ubrania dla psów i ludzi, kosmetyki i środki wspomagające ochronę przed kleszczami. Będziemy też starać się na bieżąco informo.wać Was na naszym blogu o nowościach w sklepie.

Oprócz internetowej sprzedaży podejmujemy również współpracę z hodowlami psów oraz groomerami 🙂W tym przypadku piszcie do nas na adres info@ducklove.pl 🙂

Na koniec zapytacie skąd nazwa DuckLove? Tak w skrócie to z nieodwzajemnionej miłości naszego pudla Puddinga do kaczek 😉Więcej o tym możecie poczytać na instagramie @pudeleczek i blogu na ducklove.pl

Ducklove

Bardzo podoba mi się takie podejście do tematu. Jakość oraz zasada fair trade są dla mnie najważniejsze. Patrząc na jakość produktów, podejście do klienta – jestem bardzo zadowolona! Do szamponu został dołączony spersonalizowany list,  który został wydrukowany na szarym papierze. Uwielbiam taki design.

DUCKLOVE SZMAPON & ODŻYWKA

Do testów otrzymaliśmy Szampon Groomerski „ALL BREEDS” oraz Odżywkę Witaminową. Oba produkty są dedykowane groomerom, bardzo wymagającym klientom oraz hodowcom. Opakowania są eleganckie, a ich zawartość składa się z naturalnych produktów.

skład szamponu: Środki powierzchniowo czynne, wyciąg z mydlnicy lekarskiej, olej jojoba.

skład odżywki: Niacyna, pantenol, witaminy B3 i B5, keratyna, substancje nawilżające i natłuszczające, środki powierzchniowo czynne.

Ducklove

Czy cardiganom potrzebna jest odżywka do futra?

CARDIGANY VS. DUCKLOVE

My zestawu używaliśmy zarówno po spotkaniu z g..em (oszczędzę Wam fot) jak i tradycyjne mycie zakurzonego, brudnego wiejskiego burka. W każdym z tych wypadków produkty DuckLove sprawdziły się idealnie. Psy były czyste i pachnące, a ich futro cudnie błyszczące.

Na pewno będziemy stosować je przed wystawami, bo uważam, że naprawdę warto! Nie umiem się wypowiedzieć czy odżywka pomoże rozczesać psie futro, bo u nas nie ma z tym problemów. Wiem na pewno jedno – biały kołnierz, skarpety i pędzelki na ogonie bielsze nie będą!

Ducklove

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: