ACC Dog dla psich brudasów

Jako właścicielka psów brudzących się niemal na każdym spacerze, a do tego maniaczka psich akcesoriów bardzo się ucieszyłam na możliwość przetestowania kompletów od ACC Dog. Przeczytajcie dlaczego tak bardzo ucieszyły moje serce maniaka.

ACC Dog, to idealne produkty dla psich brudasów. Wykonane z Biothane bardzo łatwo się czyszczą i zawsze wyglądają super. Totalny must have! NajlePSIejszy komplet jaki mają nasze psy na spacery połączone z pływaniem. Ale do brzegu – zaczynamy od początku!

ACC DOG I BIOTHANE

Kiedy ACC Dog wybrało cardigany do testowania ich produktów, to bardzo się ucieszyłam. Od dawna oglądałam produkty wykonane z materiału zwanego Biothane, ale jakoś nie mogłam się zdecydować. Wynikało to zapewne z faktu, że zwykle były to linki treningowe, a taka nam nie była potrzebna.

Obroże wykonane z opatentowanej w Stanach Zjednoczonych taśmy BioThane® dostępne są w pięknych, soczystych kolorach. Taśma doskonale imituje skórę naturalną, dodatkowo jest w pełni wodoodporna i brudoodporna, a także nie pochłania zapachów i nie rozwijają się na niej grzyby.

Obroże z BioThane® są miękkie i elastyczne, nie uszkodzą nawet najdelikatniejszej psiej sierści. Obroże dostępne są w trzech szerokościach 1,6 cm, 1,9 cm i 2,5 cm. Każdą obrożę wykonujemy ręcznie, dbamy o szczegóły tak byś mógł cieszyć się produktem wysokiej jakości.

ACC Dog

Na wiadomość o przesyłce bardzo się ucieszyłam. Komplety zostały wybrane dla każdej z dziewczyn inny kolor – Elegant dla Biby, Pink Dream dla Twiggy, Azure Sea dla Yumy i Kiwi Green dla Meridy. Byłam bardzo ciekawa, jak na żywo będą prezentować się kolory. Po otwarciu paczki byłam oczarowana nimi. To jedne z najładniejszych kolorów, jakie mają nasze psie akcesoria.

CARDIGANY TESTUJĄ

Komplety od ACC Dog postanowiliśmy zabrać na spacer połączony z pływaniem. Bardzo chciałam zobaczyć czy uda się obroże i smycze doprać, po tym, jak mokre psy przelecą przez krzaki… Długo czekać nie musiałam – godzina pływania i długa w krzaki i piach. Obroże miały się naprawdę średnio. Wystarczyło włożyć je do potoku i opłukać ręką – zeszło z nich wszystko! Podobnie było ze smyczami, które na czas rzucania psom aportów leżały na brzegu. Celowo deptałam po nich, aby ubrudziły się, jak najmocniej. Niestety, jakże byłam zawiedziona, kiedy po włożeniu do wody spłukało się wszystko! Cuda Drodzy Czytelnicy, cuda!

ACC Dog

Kolejną szansą na niedopranie obroży było wytarzanie się Yumy w krowim placku… Wybaczcie braku fotorelacji, ale mój w…w był tak olbrzymi, że nie zdążyłam zarejestrować tego!

ACC Dog

Skoro kwestia czystości za nami, to teraz moja największa obawa związana z tym kompletem. W pierwszym momencie wydało mi się, że obroże i smycze od ACC Dog są sztywne i będą niewygodne. Pal licho niewygodę smyczy, ale bałam się, że obroże obetrą psy. Ale chciałam wypróbować i zobaczyć co będzie. Zabraliśmy na spacer zwykłe obroże, które moglibyśmy podmienić dziewczynom.

Okazało się, że moje obawy były zupełnie bezpodstawne. Obroże ułożyły się i dopasowały, mam wręcz wrażenie, że stały się bardziej miękkie. Smycz podobnie – nie jest sztywna i nie jest nieprzyjemna w dotyku. Swoją fakturą przypomina z jednej strony skórę, a z drugiej strony ceratowe paski (tak jestem dzieckiem wychowanym w latach 90′). Ale muszę przyznać, że są fajniejsze niż skóra (są lżejsze), a od ceratowych pasków różnią się latami świetlnymi jakości (została im tylko miękkość tamtego „materiału”).

ACC Dog

Jeżeli macie psy, które kąpią się i potem panierują, albo psy nisko zawieszone, albo psy tarzające się w różnych obrzydlistwach – TAK, TEN PRODUKT JEST IDEALNY DLA WAS!

To co? Przekonaliśmy Was do tego rodzaju obroży i smyczy?

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: