MISKA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Często wychodzimy na długie spacery lub po prosty wychodzimy na cały dzień w góry . Oczywiście zabieramy ze sobą zawsze psy. A co jest najważniejsze podczas długiego wędrowania? Wiadomo – odpowiednie nawodnienie. Woda jest naszym najlepszym przyjacielem, a w ekstremalnie gorące dni izotoniki – zarówno ludzkie, jak i psie.  Jest jeszcze jedna rzecz, którą zawsze zabieramy do plecaka – miska turystyczna.

Miska turystyczna TrueLove, to nasze wakacyjne odkrycie lata 2018! Otrzymaliśmy ją do testów i pokochaliśmy od razu! Jak wiecie dużo spacerujemy, a ostatnie upały skutecznie „wysuszyły” nasze okoliczne potoczki, zwłaszcza te położone gdzieś wyżej. Zabieranie ze sobą wody stało się koniecznością. Dzięki temu miskę przetestowaliśmy bardzo dokładnie.

Miska Turystyczna TrueLove

MISKA TURYSTYCZNA TRUELOVE – ZALETY

Miska TrueLove jest wykonana z wodoodpornego materiału i występują w dwóch kolorach pomarańcz i zieleń. Kolor są rzucające się w oczy i bez problemu namierzycie ją w plecaku, nawet tym dużym.

Niezaprzeczalnym atutem jest jej wodoodporność i łatwość prania. Zdarzyło mi się zostawić wilgotną miskę w aucie i wyjąć po kilku dniach. Spodziewałam się pleśni i tego, że miska jest będzie po prostu śmierdzieć. Muszę przyznać, że się zdziwiłam kiedy miska okazała się nie tylko nie śmierdzieć ale też być suchą. Wielki plus za to, bo moje nieogarnięcie bywa w tym temacie olbrzymie!

Miskę również bardzo łatwo się czyści. Nie wrzucałam jej do pralki, a jedynie umyłam wodą i mydłem. Wygląda jak nowa i nadal cieszy moje oko, bo lubię jednak czyste i niezniszczone rzeczy.

Miska Turystyczna TrueLove

Kolejnym atutem jest jej wielkość. Obie komory mieszczą łącznie 2,7 litra! Czaicie to prawie 2 butelki wody!!! Przyznam, że nie wyglądają na tak pojemne, ale wlewałam wodę kubkiem z miarką. Przyznaję, że są tak pojemne! Jedna komora przeznaczona jest na wodę, a druga na jedzenie. My najczęściej wlewamy w obie wodę i każda z dziewczyn może pić jednocześnie ze swojej połówki.

Miska Turystyczna TrueLove

Miska turystyczna ma również bardzo funkcjonalny troczek, za który możemy przypiąć ją do plecaka. Wg mnie to super rozwiązanie, zwłaszcza kiedy niesiesz wielki plecak szczelnie wypełniony wszystkim, co jest potrzebne na kilkudniową wędrówkę.

MISKA TURYSTYCZNA TRUELOVE – WADY

Wad ta miska ma bardzo mało. Dla mnie najistotniejsza jest trudność jej umycia po nałożeniu psu mokrej karmy. Przegrywa tu zdecydowanie z miską silikonową, bo tą łatwiej i szybciej można wypłukać. Przyznaję, że podczas wędrówki po górach jest to minus. Ale my rzadko wychodzimy na takie baaardzo długie wyjścia, więc nie przeszkadza nam to zbytnio.

TruloLove zajmuje również więcej miejsca niż 2 miski silikonowe. Różnica nie jest duża, ale przy wypełnionym po brzegi plecaku każdy centymetr ma olbrzymie znaczenie.

Miska Turystyczna TrueLove

Jak widzicie zalet jest zdecydowanie więcej niż wad! Miska Turystyczna TrueLove wypiera silikonowe miski które do tej pory były przez nas używane. Włożymy je do auta w kieszenie tylnych siedzeń i będą jako awaryjne miski na wodę podczas podróży. Przyjrzyjcie się im, bo są naprawdę warte uwagi każdego psiarza, który dużo wędruje.

Zdjęcia Magda Zalewska hodowla Uszaki.

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: