Hill`s Pet: w góry z psem

Siadam na tarasie z kubkiem parzącej ręce kawy i otwieram mapę. Tą papierową, oldschoolową wersję, której prawie nikt już nie używa…

Tak wygląda standardowy poranek, kiedy planujemy iść w góry i mniej więcej wiemy dokąd! Kanapki, batony energetyczne, woda i apteczka do plecaka. No i obowiązkowo jedna awantura rodzinna, jedna groźba pozwu o rozwód i możemy się zbierać.

HILL`S PET PRZEWODNIK

Na ten rok postawiłam sobie cel – powstanie przewodnika po górach w wersji elektronicznej, tak aby każdy z Was mógł go pobrać i w każdej chwili odpalić. Opowiedziałam o pomyśle marce Hill`s Pet i postanowiliśmy wydać go wspólnie. Mega, mega się cieszę z tego powodu!!!

Przewodnik będzie gotowy w okresie wakacyjnym i zostanie bezpłatnie udostępniony do pobrania na instagramowym profilu Hill’s Pet Polska .Znajdziecie tam przydatne informacje z okołogórskich i wędrówkowych tematów:

  • dla tych którzy górskie przygody dopiero planują https://zwidokiemnagory.pl/2017/04/jak-przygotowac-psa-do-wyjazdu-w-gory.html
  • co zabrać ze sobą w góry https://zwidokiemnagory.pl/2019/01/gory-z-psem.html
  • psia apteczka https://zwidokiemnagory.pl/2016/05/psia-apteczka.html

Znajdziecie trasy w Sudetach Środkowych oraz Zachodnich i postaramy się wybrać takie, które nie są oblegane przez turystów i są mniej znane. Będą to trasy o różnym stopniu trudności czy o różnej długości – takie, które pozwolą na spacer w górach zarówno laikowi, jak i osobom, które po górach chodzą.

A ZANIM UKAŻE SIĘ PRZEWODNIK?

Wszystkie trasy, które finalnie znajdą się w przewodniku, najpierw zostaną przedstawione na InstaStories. Postaram się pokazać Wam wszystko – pot, krew i łzy – zero ściemy! A tak poważnie, to zdamy Wam relację, jak trasa wygląda, jaki jest jej stopień trudności i zaludnienia.

Następnie na blogu będzie ukazywał się wpis poświęcony danej trasie. We wpisach, tak jak dotychczas będziemy opisywać szlak, miejsca parkingowe i jeżeli uda nam się natrafić na miejsce przyjazne osobom podróżującym z pupilem gdzie można dobrze zjeść, to nie omieszkamy o tym wspomnieć!

Mam nadzieję, że ten pierwszy na rynku przewodnik dla psiarzy będzie pomocny i przyniesie Wam dużo radości i pożytecznej wiedzy. Jestem pewna, że znajdziecie w nim wiele inspiracji, które pozwolą Wam na jeszcze ciekawsze wycieczki z czworonożnymi przyjaciółmi u boku.

To co?! Do zobaczenia na szlaku!

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: