Bibowe łóżeczko

BuenoPet, to posłanie które jakiś czas temu zawitało do naszego domu. Idealnie wpasowało się w klimat naszej sypialni, a my pozbyliśmy się z łóżka jednego psa. To chyba najlepsza recenzja produktu, jaką może wydać nasz pupil.

Podobno właściciele psów dzielą się na tych, którzy z psami śpią i mówią o tym oraz na tych, którzy z psami śpią i nie przyznają się do tego. My należymy do tej pierwszej grupy, jednak spanie z 4 psami bywa mało wygodne. Owszem mamy duże łóżko, ale kolejne będzie zdecydowanie większe. Nie raz i nie dwa odczuliśmy skutki rozkładania się naszych psów pomiędzy nami, nad naszymi głowami, na naszych nogach czy w poprzek łóżka. Czy można było temu jakoś zaradzić? No pewnie, można było wywalić psy z sypialni… tylko jak to uczynić skoro Bibę pobolewają kości i lubi spać na mięciutkim? Tu z pomocą przyszła nam Sofa Ortopedyczna Special, którą otrzymaliśmy w bordowym odcieniu. Swoją drogą skąd BuenoPet wiedziało, że sofa będzie stała na ceglanej ścianie???

 BuenoPet

Dom pełen zwierząt to szczęśliwy dom. Problem pojawia się jednak, gdy po spacerze w błocie nasz pupil biegnie do legowiska i brudzi je swoimi łapkami.

Kiedy zdecydowaliśmy się na testy tego właśnie posłania, to spodziewałam się fajnego i miękkiego posłania dla Bibuchy. Ale kiedy otworzyłam paczkę, to bardzo miło zostałam zaskoczona! Producent na swojej stronie pisze o jakości, która jest bardzo wysoka. Ale, jak sami wiecie jakość psich legowisk jest, delikatnie mówiąc, taka sobie. Nie spodziewałam się zatem Lexusa, w dobie kiedy większość produktów przypomina Fiata.

No i jak się okazało w paczce znalazłam właśnie tego przytoczonego wyżej Lexusa. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Sofa okazała się duża w rozmiarze L! Wiedziałam już, że Biba będzie mogła wyciągnąć się na nim wygodnie, a i dwa psy spokojnie będą mogły się tu wyspać.

spacer z psem

BIBA WE WŁASNYM ŁÓŻKU

Posłanie po rozłożeniu trafiło do naszej sypialni w momencie kiedy Biba miała gorszy okres bólowy. Jak spora część z Was pamięta, Biba ma zmianę zwyrodnieniową w stawie barkowym. Zmiana nie jest duża, ale skutecznie wyłącza Bibunię od czasu do czasu z aktywności. Zmiana powstała wskutek urazu. Biba, jako młoda suczka rozjechała się w lesie na mokrych liściach. Wówczas nie było specjalnie nic widać, lekarz przepisał jej leki przeciwbólowe i dziewczyna szybko doszła do siebie. Ale, jak się okazało po pewnym czasie, problem powrócił. Na szczęście trafiłyśmy do świetnego doktora Olkowskiego, który zlecił dokładne usg barku i podczas badania zaproponował podanie sterydu wprost do stawu. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! Od tego czasu psica miewa napady bólowe, ale szybko jej mijają i obywa się bez podawania leków przeciwbólowych. Niestety Bibulec jest już psiną specjalnej troski 😉 A teraz do brzegu!

Dziewczyna bardzo szybko zaakceptowała swoje nowe łóżeczko i bardzo chętnie w nim zaczęła sypiać. Sofa Special jest wypełniona granulatem gąbki ortopedycznej, co na pewno miała bardzo duże znaczenie. Posłanie idealnie dopasowuje się do psiaka zapewniając mu zdrowy i spokojny sen. Widać, że Bibucha oraz pozostałe panny chętnie sypiają na Sofie BuenoPet. Przyznam, że i ja siadam na tym posłaniu z książką w jednej ręce, a drugą ręką drapiąc Spleśniałego Sucza.

buenopet

Ostatnio Sofa trafiła na parter domu i zadomowiła się w korytarzu. Wynika to z tego, że na dole domu panuje bardzo przyjemny chłód (uroki mieszkania w starym domu). Tu Biba lubi ułożyć się w przyjemnym i chłodnym miejscu, a jednocześnie ceniąc sobie wygodę! Tutaj odkryliśmy kolejną zaletę posłania. Jest ono brudoodporne i bardzo łatwo się je czyści. Piach, który dziewczyny wnoszą biegając między ogrodem a domem, wystarczy odkurzyć a plamy wytarłam mokrymi chusteczkami dla dzieci (one czyszczą wszystko!). No i najważniejsza zaleta tego posłania w oczach właściciela corgi – nie chwyta sierści. Wystarczy je wytrzepać i po wszystkim.

JAKOŚĆ VS. 4 CARDIGANY

Tak, jak wspominałam otrzymaliśmy Lexusa wśród posłań. Nie ma ani jednej wady, która wyszłaby na jaw podczas użytkowana. To chyba pierwsze posłanie, którego dziewczyny nie zniszczyły. A jak niszczą posłania? Otóż nasze stadko namiętnie drapie każdą powierzchnię zanim łaskawie zalegnie – kto widział InstaStories z układającymi się naszymi psami, ten doskonale wie o czym mówię. Posłanie nie zostało zaciągnięte, nie zmechaciło się, nie odbarwiło i nie odkształciły się boki – po prostu nadal wygląda jak nówka sztuka.

W zasadzie, jak miałoby wyglądać legowisko, które jest wykonane starannie? Kiedy otworzyłam paczkę, to od razu zobaczyłam jakość wykonania. Wszystkie szwy są dokładnie i prosto zszyte, żadna nitka nie wystaje. Wygląda na to, że Sofa będzie nam służyła jeszcze bardzo długo.

buenopet

Reasumując Sofa Ortopedyczna od BuenoPet, to jest nasze najlepiej wykonane posłanie jakie mieliśmy kiedykolwiek, a do tego jest ulubionym miejscem snu i drzemek naszych psów. Wyprowadzka z łóżka, to naprawdę najlepsza recenzja tego posłania!

Share: