Wyjazd na wakacje czy wyjazd służbowo często wiąże się z pytaniem „co zrobić z psem”. Niestety polskie hotele nadal pozostają mało psiolubne (zwłaszcza jeżeli mamy więcej niż 2 psy). Czytaliśmy wielokrotnie o tym na forach internetowych i postanowiliśmy wyjść na przeciw psim właścicielom. Nasz domek w Karkonoszach stał się miejscem przyjaznym psom!

hotel dla psów

Hotel dla psów, to nasze najnowsze przedsięwzięcie. Pewnie wiele osób dziwi się po co nam hotel dla psów w Karkonoszach?! Wiele razy dostawaliśmy zapytania o noclegi z 3 psami (z 4 jeszcze nie nocowaliśmy nigdzie w hotelu) – jak szukamy? jak nam się udaje wyjechać? jak organizujemy wyjazdy? Nasza odpowiedź była zawsze jedna znajdujemy obiekt psiolubny, a reszta to nasza rozmowa z właścicielami lub recepcją. Raz nam się zdarzyło, że dostaliśmy pokój 3 osobowy zamiast dwójki żeby pieski miały sporo miejsca. A teraz na szczyt, czyli o tym co skłoniło nas do otwarcia hotelu dla psów.

KARKONOSKI HOTEL DLA PSÓW

My na wakacje zawsze jeździmy z psami (jeszcze pamiętamy co to wakacje!). Ale widzimy duży problem i znamy wiele osób, które stanęły pod ścianą – „nie chcą nas nigdzie przyjąć z psem…”

Kiedyś koleżanka pytała nas czemu nie mamy hotelu? Odpowiedź była prosta – kto zostawi psa u nas na końcu świata. W obrębie wielkiego miasta, to miałoby rację bytu. Ale tutaj? Tutaj turyści przyjeżdżają z psami, bo przecież mogą z nimi chodzić po górach. Pomysł utkwił nam z tylu głowy ale nie byliśmy do niego zupełnie przekonani. Aż do czasu…

hotel dla psów

Wiosną tego roku postanowiliśmy, że warto spróbować i otworzyć hotel dla psów. Ale otworzyć go głównie z myślą o turystach. Ale czemu o turystach – przecież oni już z psami przyjeżdżają. Niby tak, ale…

  • HOTELE NIE AKCEPTUJĄ PSA, a właściciele nie chcą się z nim rozstawać. Rozwiązaniem jest możliwość zostawienia psa u nas – jest blisko i można go odwiedzać albo zabierać ze sobą w góry. Takie rozwiązanie może wydawać się drastyczne, ale po dłuższym zastanowieniu jest ono lepsze niż zostawienie psa kilkaset kilometrów od nas.
  • WYJAZD SŁUŻBOWY najczęściej nie jest możliwy z psem. A nie zawsze mamy z kim tego psa zostawić. I oczywiście można psa zabrać ze sobą, ale zostawić pod naszą opieką. Jest blisko, można odwiedzić czworonoga a z wyjazdem nie koliduje.
  • POBYT DZIENNY, to rozwiązanie dla tych, którzy przyjechali w góry z psem ale chcą np. pojechać do Pragi czy wyjść w góry bez psa. My przyjmujemy psiaka na ten czas, aby nie musiał sam zostawać w hotelu. Jest to również świetne rozwiązanie dla psów z lękiem separacyjnym.

CO OFERUJEMY PSIAKOM?

  • 4 000m2 ogrodzonego i bezpiecznego ogrodu, w którym psiaki mogą bez ograniczeń biegać.
  • Spacery w cichej i spokojnej okolicy – góry, pola i lasy.
  • Domową atmosferę – psiaki mieszkają z nami w domu.
  • Możliwość zapewnienia większego wysiłku fizycznego – treningi przy rowerze czy treningi biegowe.
  • Opiekę lekarza weterynarii.

Karkonoski hotel dla psów jest dla nas nie tyle pracą, co hobby i spełnianiem czasu z psami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że doba nie jest z gumy, więc jednocześnie możemy gościć max. 4 psy. Chcielibyśmy aby psiakom było u nas dobrze i żeby wracały do domu zadowolone i wypoczęte!

Zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagram.

hotel dla psów

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.

Instagram

Dołącz do nas