PROJEKT PREZENT

Kochani! Kolejny raz rusza akcja „Projekt Prezent”. Wspólnie z innymi blogerami wspieramy wybranego przez nas pieska i staramy się wspomóc jego oraz jego opiekunów w sprawach jedzeniowych, suplementach, zabawkach czy akcesaoriach. W tym roku zdecydowaliśmy się również na udział, bo liczymy na Wasze wsparcie. No to co? Zaczynamy!!!

Jakiego psiaka wybraliśmy? Nie będzie to zaskoczeniem jeśli powiem, że wybraliśmy suczkę corgopodobną, która jest obciążona chorobą autoimmunologiczną. Poznajcie zatem Eli!

Eli trafiła do swojego Domu Tymczasowego w kwietniu 2017 roku. Tak to skromnie przedstawia jej opiekunka:

Eli przybyła do nas, tzn do Stowarzyszenia Humanitarno- Ekologicznego dla Braci Mniejszych i trafiła pod mój dach. Ja jestem tylko wolontariuszem ale nie było wyboru trzeba było dać psinie dt.

Eli cierpi na chorobę, które nazywa się toczeń. To autoimmunologiczna choroba. Tzn. organizm sam walczy ze swoimi komórkami. Czyli szach i mat. Nie ma z tego wyjścia. To błąd genetyczny. W przypadku Eli możemy mówić o łagodnej postaci tego tocznia. Ma zaatakowan truflę noska. Dziewczyna jest na sterydach. To konieczne i jedyne rozwiązanie. Tylko tak toczeń jest osłabiony – gdy system odpornościowy zostaje nieco osłabiony toczeń nie wojuje z organizmem.

Opiekunka Eli, to osoba niezwykle ciepła, która stworzyła psu idealne warunki to życia. Dba o Eli, a kiedy o niej mówi, to czujesz tą niezwykłą więź. Pani Iwono wielki szacun za to co Pani robi!

Co do tego co Eli je i czego jej najbardziej potrzeba:

 1. Royal Canin Gastro Intensinal
 2. Gryzaki Naturalne – lubi wszystkie, bo Eli to łakomczuch 😉
 3. Canviton – suplementy diety
 4. Puszki Dolina Noteci

Lista potrzeb Eli nie jest wygórowana i nie potrzebuje złotego tronu, ani smyczy z najnowszej kolekcji Louis Vuitton. Bardzo serdecznie prosimy o rzeczy z tej listy najbardziej, ale zabawki i inne przyjemności również będą bardzo mile widziane 🙂

To co, możemy liczyć na Wasze wsparcie?

REGULAMIN akcji Projekt Prezent 2017: 1. Akcja trwa od piątku 8/12/2017 do piątku 22/12/2017
 2. Akcję organizują osoby prowadzące blogi: makulscy.comPufoświat, Enzo – BorderCollie& GirlsNa kanapie siedzi piesDziabongowoOto JankaZ widokiem na góry- CardimaniaJa, FrelkaWest wkurzony. Aktywnie wspierają nas równieżZamerdani. Na potrzeby akcji wszyscy wyżej wymienieni będą dalej nazywani blogerami.
 3. Blogerzy biorący udział w akcji wybrali psiaka przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego, którego chcą wspomóc zbierając najpotrzebniejsze dla niego produkty/rzeczy.
 4. Każdy z blogerów na swoim kanale zamieścił informacje o produktach/rzeczach, które zbiera dla wybranego psiaka.
 5. Możesz się przyłączyć do akcji przekazując prezent dla wybranego psiaka na ręce blogera, który prowadzi zbiórkę. Paczkę możesz przesłać pocztą, kurierem, czy paczkomatem na adres blogera (sam pokrywasz koszt przesyłki). Możesz dokonać zakupu w sklepie internetowym i zamówić przesyłkę na adres blogera. Możesz również umówić się z blogerem na odbiór osobisty, bądź ustalić inny sposób odbioru prezentu– po prostu napisz do wybranego blogera!
 6. W trakcie trwania akcji bloger kilkukrotnie zamieszcza zdjęcia otrzymanych prezentów na swoim funpagu.
 7. W ciągu tygodnia po zakończeniu akcji bloger przekazuje wszystkie zebrane produkty i rzeczy opiekunom wybranego psiaka.
 8. Opiekun psiaka zamieszcza zdjęcia wszystkich otrzymanych produktów/rzeczy i upublicznia je na swoim kanale, bądź przekazuje do upublicznienia blogerowi.
 9. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.

Wydarzenie na FB (KLIK!)

W sprawie prezentów dla Eli:

joanna.sadlowska@zwidokiemnagory.pl

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: