MY FAMILY – corgowa adresówka na każdy spacer

Co rusz w mediach społecznościowych czy na przystankach pojawiają się ogłoszenia o zaginionych psach. A tak naprawdę wystarczy adresówka i psiak może szybko wrócić do domu. Dzięki plebiscytowi TOP for DOG mogliśmy w tym roku przetestować jedną z najładniejszych adresówek jakie widziałam. Zapraszam Was na recenzję adresówki MY FAMILY od sklepu canifel.pl.

Widzieliście adresówki w kształcie głów psiaków, to nie jest jakaś nowość. Ale dla mnie nowością była taka adresówka w kształcie corgowej głowy z serii „Friends”. Jako maniaczka, zbieraczka i posiadaczka przedmiotów z corgi musiałam ją mieć. Nawet nie wiecie, jak bardzo czekałam na przesyłkę. Adresówkę wybrałam dla Biby, bo jedna z ostatnich adresówek zaginęła nam podczas spaceru.

Moje pierwsze wrażenie po otwarciu przesyłki? Ale „szajs”, który się za chwilę rozwali. W związku z tym należy zrobić szybko zdjęcia, aby nie było, że ani jednego nie posiadam. Jednak musiałam przyznać, że głowa corgusia wyglądam całkiem zacnie, chociaż jest bardziej pembrocza niż cardigania. Ale – corgi to corgi 😉 Obfociłam adresówkę, no i wyszłyśmy na spacer. Traf chciał, że akurat padało, było mokro, było błoto, a w dodatku psy buszowały po krzakach. Byłam na milion procent pewna, że adresówka zostanie na jakimś z krzaków. Specjalnie nie zwracałam nawet uwagi na to czy wciąż dynda przy obroży, bo po co się denerwować, że pozostało po niej tylko te kilka zdjęć 😉

Kiedy łapię psy przed przejazdem kolejowym, to adresówka wciąż wisi przy obroży. Jestem zdziwiona, ale nadal podchodzę sceptycznie. Wygrała walkę, ale to przecież nie cała wojna! Przez kolejny tydzień adresówka wciąż jest przy obroży. W związku z tym wiem, że jednak bardzo się pomyliłam, a adresówka MY FAMILY jest wykonana solidnie. W związku z tym mogę Wam ją polecić, bo wisi do tej pory i nadal wygląda jak nowa (prana, kąpana w błocie i w strumieniu).

Adresówka ma wymiary 4×2,3 cm. Jest taka w sam raz – nie za mała i nie za duża. Nie ma ostrych krawędzi, co sprawia, że jest bezpieczna zarówno dla naszych rąk, naszego psa, jak i innych psów. My na adresówce grawerujemy imię psa i numery telefonów. Zawsze podajemy 2 numery, gdyby którekolwiek z nas było poza zasięgiem lub telefon się rozładował. Sama adresówka wykonana jest starannie i urzeka swoim wyglądem.

Adresówki My Family z serii Friends przedstawiają popularne rasy psów i kotów. Zaprojektowane i wykonane we włoskiej fabryce biżuterii z wysokiej jakości stopów metali. Wypełnione nakładaną ręcznie, odporną na ścieranie farbą kauczukową.

Czy możemy wymarzyć sobie piękniejszą i bardziej solidną adresówkę? Z moich doświadczeń muszę przyznać, że nie. Tu lans na dzielni jest musowo! Jeżeli tylko szukacie pięknej, wytrzymałej i oryginalnej adresówki, to seria „Friends” jest idealna!

Share: