MeatLove Polska NAJLEPSZA NAGRODA POD SŁOŃCEM!

Kiedy wychodzę poćwiczyć posłuszeństwo z psami, to wybieram dla nich najbardziej atrakcyjne nagrody jakie istnieją. Podobnie jest z ćwiczeniami przygotowującymi psa do wystawy. Wiecie co do tej pory najlepiej działało na moje psy? Kabanos albo parówka. Ale od pewnego czasu sprawy mają się zupełnie inaczej 😉

Pewnego dnia moje dziewczyny dostały przesyłkę. Była zaadresowana do nich, jednak w trosce o zdrowie każdej z nas, paczkę otworzyłyśmy komisyjnie. To co w niej znalazłyśmy, to był hit wszechczasów! Moje psy oszalały i każda po kolei chciała wyjść na swój trening.

Pięknie zapakowana paczuszka, w której możemy znaleźć takie pyszności, jak w 100% wykonane z mięsa kiełbaski. Kiełbaski należy pokroić i w takiej formie podawać psu. Czy może być coś lepszego, niż wykonany w 100% mięsny smakołyk?! No pewnie, że nie!!! Zapach unosił się w kuchni – był przyjemny i apetyczny, a moje nogi całe w siniakach. Dziewczyny nie były w stanie wysiedzieć i wyczekać swojej kolejki, tylko jak najbardziej niewychowane corgi świata skakały i piszczały „daj, daj, daj”.

Przysmaki od MeatLove występują w 4 smakach – bizon, łosoś, drób i konina. Moje psy najbardziej pokochały łososia i koninę. Te dwa smaki, to absolutny hit godny gwiazdek michelin 😉 Nasz karkonoski bufet serwował smaki również podczas sesji zdjęciowych, ale trudno było psom utrzymać emocje na wodzy, kiedy to w nagrodę czekał cudownie pachnący kawałek mięska 😉

Za to chodzenie przy nodze na te smaki szło nam świetnie i nadal będziemy je trenować. Wszak tego, czego się psy nauczyły nie wolno zmarnować.

Super ładna paczuszka, super podejście do klienta, no i REWELACYJNY produkt = 100% satysfakcji!!! MeatLove Polska to nasz hit wśród smakołyków!

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: