CZYM SPRZĄTAĆ PSIĄ SIERŚĆ?

3 cardigany są wyzwaniem dla osoby sprzątającej psią sierść. Wyobraźcie sobie zatem 3 dni i 12 dorosłych psów (8 cardiganów, 2 pembroki, samoyed i boston terier) oraz 7 cardiganich szczeniaczków. Goście pojechali, a ja staram się doprowadzić kanapę, dywan i schody do stanu bez sierści. Chyba znalazłam idealne narzędzie do tego! Tytuł Perfekcyjnej Pani Domu jest mój 😉

Kto z Was nie miał problemu z psią sierścią w domu? No, halo, halo? Przyznać się? Nikt? No, serio?! Witajcie w klubie! 3 dorosłe cardigany linieją cały okrąglutki rok! Dacie wiarę, że cały rok mogłabym odkurzać 2 RAZY DZIENNIE, a i tak znalazłabym zalegające kłaki? Ehhh ciężki żywot właściciela corgasa. W dodatku po przeprowadzce zrobiło się bardzo dużo powierzchni do sprzątania. W dodatku na schodach na piętro jest położona wykładzina… Możecie już mi współczuć odkurzania ich! Pogodziłam się już dawno, że perfekcyjną panią domu już nie będę!

 

No i tak było aż do piątku, a właściwie do dzisiaj. Groomershop.pl zgłosił do Plebiscytu TOP for DOG swoją szczotkę V7! Od razu wiedziałam, że mój dom to idealne miejsce do testów. W piątek otrzymałam przesyłkę. Ale przyjeżdżali goście, więc tylko szybko ogarnęłam nią kanapę i się zakochałam. Jednak przy gościach sprzątać nie chciałam (kto normalny to robi?).

Dziś zabrałam się za odsierścianie domu po pobycie 12 psów! Na pierwszy ogień poszła kanapa – idealnie i szybko. Potem dywanik pod kanapą – ustawiłam stoper i wyczyściłam go dokładnie w 58 sekund! Pomyślałam – jest bosko! No to lecimy dalej – schody na piętro. Tu trochę dłużej mi zeszło, ale schody są dokładnie odkłaczone, a ja nie muszę się tarabanić z odkurzaczem po nich. Przeszłam przez dom, jak burza. Ale nie było mi dosyć, więc zeszłam do garażu i tam odgruzowałam bagażnik. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, a sczotak V7 od groomershop.pl jest od dziś moim ulubionym narzędziem do sprzątania!

Nie będę pisać, że poleciłabym tą szczotkę każdemu psiarzowi. To jest BSOLUTNY MUST HAVE każdego psiarza!!! Do tej pory miałam gumową szczotkę z jakiegoś marketu, ale ta jest o niebo lepsza, jest doskonała! Nobla temu, kto ją wymyślił!

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: