Comfy Strong – zabawki nie do zdarcia?

Dziewczyny są pożeraczami psich zabawek. Mają szczęki niczym amstaff z parkowych opowieści – „pani, to bydlę ma w paszczy ucisk 5 ton!” Największym destruktorem jest Yuma, której szczęki są stworzone do żucia. Uwielbia położyć się pod stołem tyłem do wszystkich i żuć, żuć, żuć. Nie muszę Wam mówić ile zabawek zakończyło swój żywot, bo dziewczyny chciały pomemlać. Zapraszam Was na krótką historię z żucia moich psów:)

comfy, mocne zabawki dla psów, wytrzymałe zabawki dla psów, jakie zabawki są trwałe

Firma Aquaell Zoo zaproponowała nam przetestowanie kilku nowych zabawek firmy Comfy. Do tej pory znałam ich truskawkę, jednak wydatek kilkudziesięciu PLNów na zabawkę (z autopsji wiedziałam, że to będzie zabawka na kilka dni) było nierealne. Nie to, że skąpię psom ale musiałabym kupić 3 zabawki, co potraja koszty i po kilku dniach zamawiać następne, o ile to było kilka dni… Z chęcią zgodziłam się na testy, bo wiedziałam, że albo zabawki są STRONG albo zwyczajnie jest to kolejny bubel na rynku psich zabawek.
COMFY STRONG
W ofercie marki COMFY pojawiły się nowe, wyjątkowe zabawki COMFY STRONG DOG. Są one dedykowane dla wszystkich szczególnie aktywnych psów o mocnych szczękach wykazujących tendencję do szybkiego niszczenia tradycyjnych zabawek. COMFY STRONG DOG zostały wykonane z niezwykle trwałej gumy termoplastycznej (TPR). Są dostępne w pięciu różnych kształtach (KOŚĆ, TRUSKAWKA, STICK, TWISTER, HAMMER). Odznaczają się niespotykaną odpornością na gryzienie, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas nawet psom o szczególnych zapędach do niszczenia zabawek. Zostały wykonane z atestowanego, całkowicie bezpiecznego tworzywa. Co więcej, już wkrótce  pojawią się specjalne jadalne wkładki PLUG SNACKS wykonane wyłącznie z naturalnych składników (brązowy ryż, warzywa) przystosowane do umieszczania w wybranych zabawkach COMFY, w tym również COMFY STRONG DOG (HAMMER, DENTAL STICK, BONE, STRAWBERRY). Sprawią one, że pies po prostu oszaleje na punkcie swoich zabawek i nie będzie można go odnich oderwać! To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla właścicieli czworonogów, którzy często pozostawiają swoich pupili samych w domu. Dzięki pysznej zabawie pies skoncentruje się wyłącznie na zabawce i nie zniszczy niczego w domu! Jadalne wkładki PLUG SNACKS są dostępne jako dodatkowe akcesoria.

comfy, mocne zabawki dla psów, wytrzymałe zabawki dla psów, jakie zabawki są trwałe
• wyjątkowo trwałe i odporne na gryzienie
• modna kolorystyka
• wykonane z bezpiecznego, atestowanego tworzywa
• eleganckie i funkcjonalne opakowania
• kompatybilne ze zdrowymi, jadalnymi wkładkami
STRONG, REALLY?!
Otwieraniu paczki towarzyszą silne emocje. Nie wiedziałam co dokładnie otrzymamy ani jak psom spodobają się nowe gryzaki. W udziale przypadła nam Truskawka, Kość oraz Pierścienie na smakołyki. Nie czekając ani chwili rozpakowałam Kość (Comfy Strong Dog Bone) i Truskawkę (Comfy Snacky Strawberry) i rzuciłam na podłogę. Nie musiałam czekać ani chwili aby Yumcia pochwyciła zabawkę i ze stoickim spokojem zaczęła memlać. Truskawa okazała się świetną zabawką dla Twiggy – młoda podrzucała ją sobie, turlała i podgryzała. Zabawa była przednia. Szczerze mówiąc nie wiem co jest grane, ale psy po prostu uwielbiają te zabawki i codziennie chętnie się nimi zajmują.
W paczce znalazłam jeszcze jeden rodzaj zabawek –  Pierścienie (COMFY Plug Snack Wheel). Dziewczyny otrzymały również zapas zatyczek, które pasują zarówno Pierścieni oraz Truskawy. Jako, że moje psy za jedzenie zrobią wszystko, pewnie byłyby w stanie nauczyć się mówić, to te zabawki przypadły im do gustu najbardziej.

comfy, mocne zabawki dla psów, wytrzymałe zabawki dla psów, jakie zabawki są trwałe
Pierścieniom wróżyłam najkrótszą karierę – wydają się dosyć miękkie i cienkie. Jednak pomimo intensywnego żucia, żyją do tej pory i mają się świetnie.
NADZIEJ SIĘ!
Wszystkie zabawki, które otrzymaliśmy można nadziać wkładami (Comfy Appetit Plug Snack). Są one dostępne w trzech wariantach smakowych – kurczak, wołowina i łosoś.
Skład:
brązowy ryż, skrobia ryżowa, warzywa, gliceryna, ektrakt z drożdży, olej kokosowy, kapusta, pietruszka, lucerna, kwas sorbowy, L-askorbinowy kwas fosforowy (źródło witaminy C), chlorofil
comfy, mocne zabawki dla psów, wytrzymałe zabawki dla psów, jakie zabawki są trwałe
Zabawki nadziewa się niestety meeeeega trudno. Musiałam nieźle się natrudzić aby nabić Truskawę. Moje palce mnie nienawidzą, ale za to moje psy mnie kochają. Znacie to przysłowie „cierp ciało coś chciało”? Moje palce cierpią, bo pragnę szczęścia psów – właściciele czworonogów to jednak dziwne jednostki 😉 Pierścienie nadziewa się zdecydowanie łatwiej, ale też zdecydowanie szybciej można z nich wyjąć smaki.
ŻUJEMY I ŻYJEMY
W naszej opinii to najlepsze zabawki na świecie. Psy je kochają i chętnie się nimi bawią, a na zabawkach nie widać śladów użytkowania. Spokojnie mogłabym uznać, że wyglądają jak nowe 🙂
Nigdy nie mieliśmy zabawek, które wytrzymałyby tyle czasu i nadal były całe. Zabawki Comfy to zdecydowani tytani wśród zabawek. Dzięki nim mogę zająć psy nabijając zabawki i mieć je z głowy (tak, my też czasami pragniemy mieć psy z głowy). COMFY to jest nasz HIT!!!
comfy, mocne zabawki dla psów, wytrzymałe zabawki dla psów, jakie zabawki są trwałe
Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: