Grubcio hipcio

Weekend spędziliśmy na plażowaniu – pogoda była dla nas łaskawa. Co prawda pikniku nie było ale herbata w termosach, ciastka i sernik dały radkę. ?Najszczęśliwsze w tym plażowaniu były psy. Ehhh warto planować weekend pod psy i potem widzieć tą najcudowniejszą radość na pycholu 🙂

pies, suka, ciąża, welsh corgi, welsh corgi cardigan, corgi, cardigan, woda, szczeniaczki, papisie, szczylki

Mając w domu ciężarną suczkę to uważam przede wszystkim na kleszcze. Na plaży ich nie ma, po drodze w żadne trawy i krzaki iść nie mogła a w aucie nie jechała z pozostałymi psami a z Yumcią i ze mną na siedzeniu. Starałam się minimalizować jakąkolwiek możliwość złapania kleszcza i udało się. Obie obejrzałam mega mocno i żadnego wrednego kleszczora nie było!

Oczywiście starałam się dozować Bibci ruch. Bieganie za frisbee jest dla niej sensem istnienia. Ale już sama dawkuje sobie ruch i podbiega po kilka kroków i czeka. Wie, że nie dopadnie pierwsza więc po co biec? Inni przyniosą 😀 Mądra dziewczynka.

Nasz czas biegnie nieubłaganie i do rozwiązania coraz bliżej. Coraz częściej pojawia się myśl – jak to będzie?! Najważniejszy spokój i oparcie w osobach, które mają doświadczenie i są opanowane. Wiem, że mam oparcie weterynarza, który pomoże nam w tym dniu. Przygotowana jestem pod względem ręczników, starych poszewek itd. Biba z dnia na dzień jest grubsza i grubsza i niedługo to będzie się dziewczyna toczyć 😉 Już ją nosimy po schodach, wkładamy na łóżko i zdejmujemy z łóżka czy kanapy.

P.S. Najśmieszniejsza jest jak przekłada się na plecy – najpierw głowa i potem buja tyłem i zarzuca go tak, że ląduje na plecach. Cudownie obserwować ją w tym odmiennym stanie, a jeszcze cudowniej będzie się obserwować maluszki jak rosną a dzielna mamusia się nimi opiekuje.

corgi cardigan, corgi, cardigan, woda, szczeniaczki, papisie, szczylki, golden retriever, plaża, woda, gonitwa, zabawa

corgi cardigan, corgi, cardigan, woda, szczeniaczki, papisie, szczylki

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: