Sesja zdjęciowa czyli praca modelek łatwa nie jest

Wczoraj miałyśmy przyjemność uczestniczyć w sesji zdjęciowej. W zasadzie to sesja była dla nas a fotografem była nasz przyjaciółka Nina Kowalska www.foto-gold.com. Zabawa jest super ale jest też to ciężka praca.

Na sesję wybrana została Starówka i ściana graffiti. Wiadomo Starówka w niedzielę to multum turystów, w związku z tym zdjęcia rozpoczęłyśmy przed 9 rano. Słońce nas rozpieszczało, ludzie przyjaźnie nastawieni nie mogli nadziwić się, że Biba z Yumą grzecznie stoją, siedzą itp. Oczywiście nie trwało to wiecznie i dziewczyny kręciły się, nudziły i marudziły. Nie są tak cierpliwe jak Cosmo, który nam towarzyszył i pilnował toreb, torebek i aparatów.

Zrobienie kilku dobrych fot wymaga czasu i skupienia. Kto zna Yumę wie, że skupienie i cierpliwość to nie są jej mocne strony. Ona zawsze pędzi i szuka, i interesuje ją wszystko dookoła. Biba to inna bajka, łatwiej się z nią pracuje ale też szybciej się nudzi… Zgranie ich dwóch to już olbrzymi sukces a jeszcze do tego ja, która nie wiem co robić i jak pracować z nimi dwoma i aparatem na raz 😀 Nina miała niezły ubaw a część zdjęć nigdy nie ujrzy światła dziennego!!!

Modelką żadna z nas raczej nie będzie ale może jakieś fajne foty jeszcze sobie porobimy. Tymczasem chyba jednak wolę stać po drugiej stronie obiektywu i fotografować psy.

Poniżej kilka moich ulubionych fot z sesji.

Share: