Podsumować by trzeba ten 2013…

No właśnie podsumowań czas 🙂 Dla nas i psów ten rok był udany. Zrobiliśmy tysiące kilometrów podróżując i zwiedzając, biegając, bawiąc się. Zrobiliśmy dobre kilkaset kilometrów na piechotę spacerując, zjeździliśmy Polskę wzdłuż i wszerz, zaliczyliśmy w ciągu wakacji góry, Mazury i morze, a w ciągu roku przemierzyliśmy nasz kraj wzdłuż i wszerz.

Nie samymi podróżami człowiek żyje 😉 Pojawiła się druga potwora, która wywróciła spokojny już dom (Biba skończyła gryźć i być upierdusem szczeniakusem). Yuma dostarcza nam codziennie dobrej porcji rozrywki.

Wystaw w tym roku było jak na lekarstwo… ale spokojnie szykujemy się na nadchodzący rok 😉 Poznaliśmy mnóstwo cudownych osób związanych z cardiganami i nie tylko, wielu osobom dziękujemy za rady i dobre słowo. Nauczyliśmy się wiele nowych i ciekawych rzeczy o psich zachowaniach.

Niestety końcówka roku przyniosła smutne chwile – pożegnaliśmy najukochańszą pembroczkę na świecie. Roxsana Lady Gorcorgi – była dzielnym psiakiem, która nauczył nas wiele cierpliwości, miłości, dbania o naszych mniejszych braci i pozwoliła wiele razy zadumać się nad kruchością życia. Była naszym Słońcem i to dzięki niej są w naszym domu corgi.

2013 rok żegnamy i pełni nadziei czekamy na rok 2014. Będzie jeszcze ciekawiej, jeszcze zabawniej i pewnie jeszcze dalej się wybierzemy z naszymi potworami.

Do Siego Roku!!!

Share: