Jesień, jesień czyli Yuma ma 3 miesiące i waży 7,2 kg

Yuma rośnie jak na drożdżach, Biba ma do niej dużo cierpliwości i z każdym dniem widać jak bardzo się kochają i są ze sobą związane. Yuma przytula się do Bibuchy, zagląda do miski a nawet kradnie wszelkie śmierdziele – kości, uszy, ryjki itp.

Weekend był dosyć aktywny dla dziewczyn – w sobotę odwiedzili nas znajomi ze Śląska, którzy przyjechali wraz ze swoim dobermanem Marleyem. Historia Marleya sięga Wrocławia – to tam Maniek postanowił pokazać, że konie pies dogania z łatwością a nas przyprawił o mini zawał i wylew!!!, to tam Maniek kradł frisbee i piłeczki, to tam dawał się podgryzać i ganiać małej Bibie, to w końcu właśnie tam narodziła się nasz przyjaźń – Aś&Aś.
Zespół Asia, Andrzej, Staś i Maniek pojechali z nami do Kampinosu. Tam szaleństwom nie było końca!!! Yuma bardzo szybko zobaczyła, że Maniek chociaż duuuży to mega fajny i można go ganiać i podgryzać. Budziliśmy w lesie też strach – harcerze i spacerowicze i rowerzyści – na widok Mańka zwalniali i jakoś sztywnieli 😀 a Maniek okazywał brak zainteresowania ludźmi – jest super ułożonym pieskiem i taaaakim całuśnym.

Byliśmy również w sobotę na imprezie – dużo ludzi, zupełnie obcych Yumie. Myślicie, że wystraszyła się? A gdzie tam – dzielnie chodziła i zaglądała każdemu w oczy, dawała się brać na ręce i głaskać. Kochała każdego – zwłaszcza tych, którzy akurat mieli jedzenie 😉

Fajnie jest mieć takie psie towarzystwo 🙂 Nasze dziewczyny tworzą super duet 🙂

Dwoje ludzie, 4 cardigany i domek w Karkonoszach. Brzmi jak bajka? Zapewniamy Cię, że nie. Zapraszamy do naszego świata psów, gór i wiejskiego życia.
Share: