Wielki Gatsby czyli corgi opanowały Pruszków

Kolejny rok z rzędu corgi opanowały Pruszków. I te ładne i te ładniejsze, mniejsze i większe, rude, pręgowane, śniade, trikolory oraz merlaki stanęły w szranki. Ale to nie konkurowanie chodzi a o zabawę. Wspólną zabawę ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie corgi.Przebrani w stroje z lat XX wzbudzaliśmy ogólne zadziwienie.

Na tej naszej wystawie jest bufet, który przygotowujemy , a potem zbieramy datki na psiaki ze schronisk. Jest loteria – każdy los wygrywa mniejsze lub większe nagrody – a można wygrać poduchę z corgusiem czy plakat z przedstawicielem najzacniejszej rasy. No i co najważniejsze spotykamy się w dużym gronie przyjaciół z całego świata. Hodowcy spotykają swoje maluchy, które rosną w nowych domach, psiaki spotykają swoich hodowców, rodzeństwo, rodziców. Porównywanie, plotkowanie i wspólne gonitwy. A kiedy trzeba wejść na ring to wchodzimy i dobrze się bawimy 🙂
W tym roku Biba prezentowała się w klasie pośredniej. Dostała ocenę doskonałą, bardzo ładny opis (z zaznaczeniem tego, że łysa jak kolano) i zajęła zacną 3 lokatę. Dostała piękny pucharek, z którego w domu wypiła wodę 😉 Zabawkę piszczałkę zdążyła już pozbawić piszczenia 😀
Spotkałyśmy naszego psiego przyjaciela Racucha, z którym Biba we Wrocławiu przyjaźniła się i dzielnie galopowała po okolicznych łąkach i terenach oraz jego właścicielkę Monikę. Odebrałam moją wieeelką filcową torbę, którą Monia uszyła – wielkie dzięki za moją własną Biba-bag 🙂 Spotkała Biba swoją siostrę Ivrin, która mieszka w Poznaniu oraz masę innych znajomych dalszych i bliższych.
Szkoda, że Pruszków już za nami, a do kolejnego corgowego spotkania musimy czekać aż do kwietnia do klubowej wystawy w Mosznej. A w Pruszkowie spotykamy się za rok!!!
 Prababcia Foka, z którą byłyśmy bezkonkurencyjne!!!

 Biba z Agą fruwały po ringu 🙂

 Biba wraz ze swoją siostrą Ivrin

Share: